Oferta

Przebieg procesu realizacyjnego

Proces tworzenia projektu wnętrz składa się z trzech głównych etapów i za każdym razem jest dopasowywany do indywidualnych wymagań klienta.

Wizja projektowa

Zapoznanie się z wymaganiami klienta oraz nakreślenie koncepcji i stylu projektowanych wnętrz. Wybór zakresu prac i materiałów wykończeniowcyh.

Przygotowanie projektu

Tworzenie szczegółowego projektu pomieszczeń na podstawie zakresu i ustaleń z etapu pierwszego, informując na bieżąco klienta o postępach prac projektowych.

Przekazanie projektu

Regularne konsultacje projektowe z klientem podczas tworzenia aranżacji, zakończone przekazaniem finalnej wersji.

Oferta

Zakres zleconych prac ustalamy na podstawie oferowanych usług.

Projekt koncepcyjny

Rozrysujemy możliwości aranżacyjne na rzucie funkcjonalnym. Rozmieścimy meble oraz zaaranżujemy kuchnię i łazienkę. Dobierzemy materiały wykończeniowe oraz oświetlenie, dopasujemy odpowiednią kolorystykę. Wszystko przedstawione na widokach 3D lub moodboardach.

Projekt wykonawczy

Rozrysujemy wszystkie istotne przestrzenie wraz z instrukcjami dla wykonawcy. Wykonamy spis wszystkich elementów wykończeniowych wraz z listą zakupową oraz zapotrzebowaniem ilościowym. Wykreślimy wszystkie zabudowy stolarskie i przekażemy wytyczne stolarzowi.

Wizualizacje i rzuty 3d

Zwizualizujemy zarówno pojedyncze wnętrza jak i całe przestrzenie. Pokażemy możliwości aranżacyjne w kilku wariantach i stylach.

Projekty zdalne

Coraz częściej otrzymujemy zapytania z innych regionów Polski i nie jest to dla nas przeszkodą - realizujemy projekty zdalnie ! Dobra komunikacja oraz jasno określone oczekiwania są kluczem do pomyślnie zrealizowanego zlecenia.

Przygotowanie nieruchomości pod sprzedaż

Mieszkania z rynku wtórnego zmienimy nie do poznania. Po projekcie i dostosowaniu możliwości aranżacyjnych do budżetu właściciela nadzorujemy remont i opcjonalnie realizujemy pakiet home stagingowy. Całość wieńczymy sesją zdjęciową wykonaną przez profesjonalnego fotografa.

Wykończenie pod klucz

Zaczynamy od rzetelnej inwentaryzacji i poznania oczekiwań klienta. Tworzymy koncepcje i omawiamy możliwości. Etap projektu wykonawczego wieńczymy na budowie. Nadzorujemy ekipy wykończeniowe i doglądamy zabudów stolarskich. Koordynujemy zamówienia i ustawiamy meble. Na życzenie klienta urządzamy wnętrza w zakresie tekstyliów, zieleni i dekoracji. Efekt murowany !

Inwentaryzacja

zmierzymy i wykreślimy stan istniejący, do rysunków dorzucimy również zdjęcia. Etap niezbędny do dalszego planowania pięknej architektury.

Marketing dla deweloperów

Jedną z naszych usług jest marketing dla branży deweloperskiej. Na podstawie kart mieszkań lub rzutów 2 D wykonamy wizualizację mieszkań, które ułatwią klientom podjęcie właściwej decyzji o wymarzonym mieszkaniu. Oferta skierowana również do agencji nieruchomości i biur pośrednictwa.